Vouni King Hotel

"Keşfedilmeyi bekleyen cennet"

Vouni King eşsiz doğa güzelliklerinin bulunduğu Trodos dağlarının eteklerinde yer alan, Kıbrısın hayvancılık, sebze ve meyve üretiminde öncü olan Yeşilırmak köyünde kurulmuş bir oteldir. Hotelimiz Kıbrısa özgü bir yapıya sahip olup tamamen bir aile işletmesidir. Özellikle çilek üretimiyle ünlü olan bu köyde misafirperverlik çok değerlidir, otelimiz samimi ortamı, güleryüzlü personeli ve kaliteli restoranıyla siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Yeşilırmakta, deniz sahili ve yetiştirilen sebze ve meyve manzaraları arasında bulunan Vouni King Hotel Kıbrıs güneşi altında dinlenme ve güneşlenmenin zevkini çıkarabileceğiniz en doğru tercihdir. Denize sıfır restoranımızda sizlere en iyi kalite şarap eşliğinde nefis taze balıklarımızdan ikram etmek, muhteşem sualtı manzaralarına sahip olan denizimizde yüzme keyfini yaşamak ve deniz manzaralı odalarımızda güne Yeşilırmağın güzel havası ve manzarası ile uyanmak istiyorsanız Vouni King Hotel tam aradığınız yer. Lefke Avrupa Üniversitesi'ne sadece 10 dk. uzaklıkta bulunan otelimiz büyüleyici atmosferiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Hizmetler & Servisler

18 adet modern odalarımızla tesisimiz ve ailece bütün personelimiz sizlere zevk ve özenle hizmet edecekleri zamanı beklemektedirler.

Restaurant

Havuz

Plaj

Transfer

Olanaklar

Otelimizde konuklarımızı en yüksek kalitede ağırlayabileceğimiz büyüklükte 18 adet oda bulunmaktadır. Tüm otel odalarımız muhteşem deniz ve dağ manzaralı ve balkonludur.

Oda balkonunuzdan Akdenizin mavi sularını, güneşin doğuşunu ve batışını izleyebilirsiniz. Vouni King Hotel Kuzey Kıbrısta tatil yapmayı planlayanlar için en ideal tercih olmakla birlikte Kıbrısa özgü odalarımızda geçireceğiniz bu sürede kendinizi Kıbrısın geçmişini yaşamış gibi hissedeceksiniz.

Vouni King Hotel büyüleyici sebze ve meyve ağaçlarından oluşan Kıbrıs bahceleri ile rengarenk Akdeniz çiçeklerinin arasında misafirlerini beklemektedir.

Wifi
Tv
Telefon
Banyon Malzemeleri
Oda Servisi
Oda Temizleme
7/24 Resepsiyon
Şehir Turları
Yüzme Havuzu